سوالات متدوال

سوالات پر تکرار

 

هدف از شکل گیری شرکت اوین هوم و همچنین افتتاح سایت اوین هوم تامین حداکثری نیازهای مشتریان و نیز ایجاد فضایی امن و مطمئن و تضمین سفارش مشتریان مطابق با درخواست آنها جهت خرید مبل و لوازم جانبی می باشد . امید است بتوانیم با ارائه خدمات فروش با کیفیت رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماییم

 

اکثر محصولات با توضیحات مناسب در سایت قرار داده شده است. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از طریق کانال های تماس مانند فرم مشاوره، واتساپ، تماس تلفنی در تماس باشید.

 

این شرکت با توجه به ماهیت تولید کنندگی خود، قادر است بر اساس نوع سلیقه و انتخاب شما، محصول تولید کند. برای شما مشاوره های خوبی در زمینه مدلها و متریال های جدید خواهد داشت.

 

خیر، شما می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و به صورت تلفنی و یا حضوری خرید خود را انجام دهید.

 

بله، برای هماهنگی با مشاوران اوین هوم تماس بگیرید.

 

این مورد یکی از باور‌های رایجی است که در میان مردم جریان دارد. برخی بر این باورند که هرچه طول پشتی و قسمت تکیه‌گاه یک مبل ارتفاع بیشتری داشته و بدن در حالت راست‌تری قرار داشته باشد، موجب افزایش راحتی است و در مقابل برخی تکیه‌گاه‌های کوتاه‌تری را ترجیح می‌دهند. در پاسخ این سوال باید بگوییم که خیر! آسایش یک مفهوم کاملا ذهنی و انتزاعیاست و برای هر شخص ممکن است تعریف جداگانه‌ای داشته باشد. پس در هنگام خرید یک مبل راحتی باید با توجه به اندازه‌هایی نظیر طول، عرض، ارتفاع مبل و همچنین میزان ارتجاع و تورفتگی بالشتک‌ها و کوسن‌ها در هنگام نشستن بر روی آن، ایده‌آل‌ترین حالت ممکن خود را بیابید. بهترین روش برای یافتن این موضوع، آزمودن چندین مبل با مشخصات متفاوت و یافتن مقادیر ایده‌آلی برای این ابعاد و اندازه‌ها است. مجددا یادآوری می‌کنیم که انتخاب این ابعاد صرفا بستگی به سلیقه و میزان راحتی خود شما دارد. چرا که عواملی مانند قد و وزن و حتی ارتفاع گردن شما نیز در این مورد نقش خواهند داشت.

 

یک کوسن مناسب از دو بخش تشکیل می‌شود: یک بخش هسته‌ای شامل یک فوم با چگالی بالا که در لایه‌ای از فوم نرم‌تر پیچیده شده است. فوم سخت‌تر باعث حفظ انسجام و دوام کوسن شده و فوم نرم‌تر راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. در هنگام خرید یک مبل راحتی باید به این نکته توجه کنید که تعادل مناسبی بین دو قسمت متفاوت کوسن برقرار شده باشد تا در عین حفظ انسجام و حالت در طولانی مدت، از نرمی مبل راحتی خود نیز به اندازه کافی لذت ببرید.

 

معمولا شیطنت و تقلب‌های فراوانی در جزئیات صورت می‌گیرد. بسیاری از تولید انبوه کنندگان صرفا پارچه و قاب را به صورت جداگانه تهیه کرده و بر روی یکدیگر منتاژ می‌کنند. در صورتی که یک مبل راحتی مناسب، مبلی است که قاب و پارچه آن مخصوص یکدیگر طراحی و تهیه شده باشند، درست همانند یک کت و شلوار که بر تن یک شخص دوخته شده است. مهم نیست که چه‌اندازه‌ای برای تهیه این کت‌و‌شلوار هزینه شده باشد، چرا که در صورت عدم تناسب با اندام شما باز هم بدفرم به نظر خواهد رسید.

 

سایت اوین هوم، یک بستر مناسب برای مشاوری هوشمند در مورد مبل، تخت خواب، جلومبلی، اکسسوری، نهارخوری، ویترین و کنسول است که به صورت آنلاین و تماس تلفنی میتواند برای مشتریان در مورد محصولات و خدمات شرکت اوین هوم اطلاعات داده و در صورت نیاز ثبت سفارش انجام گیرد.

 

اکثر محصولات این شرکت با برند اوین هوم تولید و پخش می گردد. بعضی از همکاران داخلی و خارجی نیز تولیدات ما را با برندهای خود مارک کرده و بسته بندی می نمایند.

 

با مشاوران وب سایت تماس حاصل نمایید تا به بهترین نحوه راهنمایی کنند.همچنین می توانید از فرم های موجود در سایت درخواست خود را برای ما بفرستید .

 

هیچگونه محدودیتی جهت ارسال بار وجود ندارد . هم شما خودتان می توانید وسیله دریافت کالای خود را ارسال کنید و هم می توانید ارسال آن را بر عهده ما قرار دهید .ما با باربری های معتبری که بصورت تخصصی مبل و لوازم جابجا می کند همکاری داریم.

 

بله، مسافت مقصد و تعداد کالای شما.

 

بله. تمامی محصولات با رنگ بندی کامل و قابل سفارش تهیه می شود که در این صورت کافیست رنگ بندی دلخواهتان را با کد رنگ و پارچه مورد نظرتان را مطرح و سفارش گذاری نمایید.

 

حدودا ۷ تا ۱۰ متر

 

هزینه تعمیر مبل بستگی به بزرگی ، مدل و مورد تعمیر دارد

هزینه تامین پارچه مبلی

هزینه فوم یا ابر

هزینه رنک کاری قسمت های جوبی

دستمزد اجرای کار

هزینه حمل و نقل